Ślubowanie klas pierwszych

11 października 2019 r. w naszej szkole odbyła się niezwykle ważna uroczystość ślubowania i pasowania uczniów klas pierwszych. Pierwszoklasiści w obecności Dyrekcji Szkoły, Burmistrza Dzielnicy Praga Południe Pana Adama Cieciury, wiceprzewodniczącej Rady Dzielnicy Praga Południe Pani Bożeny Manarczyk, Inspektora Wydziału Oświaty Pani Doroty Sawickiej, zaproszonych gości i rodziców, zaprezentowali krótki program artystyczny, w którym zdali pierwszy egzamin na ucznia. Śpiewająco odpowiadali na pytania dotyczące naszej ojczyzny, szkolnej nauki oraz zasad zachowania. Wszyscy zgodnie stwierdzili, że egzamin pięknie zdali i mogą już zostać przyjęci do braci uczniowskiej. Pierwszoklasiści ślubowali na sztandar szkoły. Następnie zostali pasowani na uczniów Szkoły Podstawowej 246. Zgodnie z tradycją, od uczniów klas drugich, otrzymali pamiątkowe dyplomy. Burmistrz zadbał o bezpieczeństwo nowych uczniów i przekazał dzieciom kamizelki odblaskowe. Słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców, dopełnił ten ważny dzień dla uczniów klas pierwszych.

Kochane Pierwszaki!

Cieszymy się, że jesteście już uczniami i życzymy Wam sukcesów w nauce.

Powodzenia!

Niech zdobywanie wiedzy będzie dla Was radością!

 

DSC08281

DSC08281

DSC08281

DSC08281

DSC08281