Dzień 12 października 2018 roku, to pamiętna data dla pierwszoklasistów naszej szkoły. W tym dniu odbyło się uroczyste ślubowanie 82 uczniów klas pierwszych. Dzieci pięknie śpiewały piosenki i deklamowały wiersze – wszystko po to, by przed pedagogami i rodzicami pokazać, że z chęcią przystępują do nauki, wiele już potrafią i są gotowe do przyjęcia w poczet uczniów szkoły. Składając ślubowanie na sztandar szkoły, pierwszoklasiści zobowiązali się: uczyć się pilnie, dbać o dobre imię szkoły, szanować nauczycieli, koleżanki i kolegów. Aktu pasowania na ucznia dokonały panie wicedyrektorki szkoły: Małgorzata Pszczoła i Agnieszka Sawicka. Dyrektor szkoły złożył dzieciom życzenia pomyślności w zdobywaniu wiedzy. Licznie zgromadzeni rodzice pierwszaków nie ukrywali wzruszenia i dumy z pociech, które wkroczyły oficjalnie na uczniowski szlak. Na zakończenie uroczystości uczniowie klas pierwszych otrzymali upominki od swoich starszych kolegów z klas drugich – samodzielnie wykonane laurki. Rada Rodziców ufundowała koszulki gimnastyczne, a Burmistrz Dzielnicy Praga Południe m.st. Warszawy, pan Tomasz Kucharski przekazał dzieciom plecaki z przyborami szkolnymi.

12.10.2018 Ślubowanie (4) (Kopiowanie)

12.10.2018 Ślubowanie (7) (Kopiowanie)

12.10.2018 Ślubowanie (11) (Kopiowanie)